Pogoda dla Głuchołaz

Złap myszką i przesuwaj by zobaczyć inne dni.
ReklamaPrzeczytano 0% artykułu

f
      Kolejny miesiąc za nami, więc postanowiliśmy się wybrać z aparatem na plac budowy w parku przy ulicy Skłodowskiej. Już nie możemy się doczekać otwarcia odnowionego parku, który jak pamiętamy nie przynosił chluby naszemu miastu. Zobaczcie państwo sami co będzie cieszyć oko tuż za płotem. Skąd pomysł na pomalowanie kostek i ułożenie układanki? Może to schody do władzy, niestety na tą chwilę nie udało nam się dowiedzieć co tam się porobiło.     Układanie kostki brukowej praktycznie dobiega końca, zastanawiają nas tylko te "boksy" drewniane w których zapewne będą rosły roślinny. Może to dobry pomysł w końcu, kiedyś na jednym z budynku widniał piękny napis " Zieleń płucami miasta". Tą zieleń w ostatnich latach wyparła kostka brukowa. Ale cieszmy się z tego co mamy. Zapraszamy do galerii, a o komentarz poprosimy czytelników. 

abcdefgij

 

 

Udostępnij i polub nas!

Polub w FacebookPolub w Google PlusPolub w TwitterPolub w LinkedIn


Dodaj komentarz

Kod antyspamowy

Komentarze

gośka
+2

gośka

A ciekawe jak wygląda plac zabaw dla najmłodszych za ogólniakiem? Władze się cieszą ze takie tempo przy tej budowie, ogromne tempo przy budowie domu dziennego pobytu....a plac za ogólniakiem? Żenada!!!
w...w
+9

w...w

do zwisu
Zważywszy na ostatnie ekscesy na Skłodowskiej to bardzo prawdopodobne
Ale g...o prawda, tak nie może być, nie można pozwolić, aby tam zagnieździła się menelnia - a nie pozwolić musi na to władza. Jeżeli będzie przyzwolenie, aby na obiekcie za miliony bawili się pijaki to trzeba wywierać presję na włodarzy, a w razie czego podziękować im przy wyborach. Nie tylko burmistrzowi, ale całej zadowolonej z siebie radzie. Przy Orliku po zmroku nieustająca impreza i teraz nowa miejscówka dla meneli. Trzeba budować i upiększać miasto, ale wbrew pozorom najłatwiej pozyskać środki, wybudować i puścić na żywioł. Jeszcze tylko szybkie fotki póki nie roz......lą, żeby na banerze wyborczym się pochwalić i luzik. Proszę portal - zapytajcie o wykaz wykryć i kar za akty wandalizmu, pomimo straży miejskiej i monitoringu. Chciałbym wiedzieć jak zadbamy o nowe fajne miejsce, żeby go nie niszczyć i dać w użytek normalnym mieszkańcom, których jest 99,9% a nie oddać w zarząd marginesowi.
Naprawdę cieszę się z nowego atrakcyjnego miejsca i żądam, wymagam i oczekuję, że miasto o nie zadba, bez durnych tekstów, że powinni się w to włączyć obywatele.

  DO GÓRY


Nekrologi. Ślij (bezpłatne) poprzez formularz w zakładce Redakcja.

Co, gdzie, kiedy? Bieżące imprezy i zaproszenia. Organizujesz imprezę? Ślij plakat do nas.

Przeczytaj także: