Sprawdź jakość powietrza

smog

Pogoda dla Głuchołaz

Złap myszką i przesuwaj by zobaczyć inne dni.
ReklamaPrzeczytano 0% artykułu

8670 plakat lato kwiatow 2019 1000px
   Burmistrz Miasta i Gminy Otmuchów zaprasza jak co roku na Lato Kwiatów. Poniżej prezentujemy obszerny program 47 LATA KWIATÓW.8680 program lato kwiatow 2019

Udostępnij i polub nas!

Polub w FacebookPolub w Google PlusPolub w TwitterPolub w LinkedIn


Dodaj komentarz

Kod antyspamowy

Komentarze

Leszek Indyk

Leszek Indyk

My w Głuchołazach też mamy swoje kwiatki ! Niektórzy z mieszkańców ul. Lompy mają je od 30 lat. tym kwiatkiem jest komin kotłowni szpitala nr 2 przy ul. Lompy. Jest super kwiatkiem ponieważ znajduje się w Parku Krajobrazowym Gór Opawskich! Rewelacja na skalę światową!
My mieszkańcy walczymy z nim od ponad 20 lat! Oficjalnie od 10 ! Jesteśmy truci jego wyziewami. Istnieje prawdopodobieństwo spalania materiałów niedozwolonych! Kolejne monity w tej sprawie niewiele zmieniły. Po ostatnim spotkaniu władz starostwa z mieszkańcami, które było nagłaśniane nawet na stronie urzędu dyrektor Grychowski obiecał wygaszenie kotłowni po zakończeniu sezonu grzewczego i ogrzewanie wody gazem. Niestety okazało się to czczą obietnicą "funta kłaków "nie wartą. Co ciekawe obietnica ta padła w obecności przedstawicieli zarządu powiatu: Jacka Chwaleni i Joanny Burskiej, Burmistrza Głuchołaz, radnego Pawła Szymkowicza oraz kilku radnych gminy. Oprócz radnych gminnych WSZYSCY POZOSTALI NABRALI WODY W USTA ŁĄCZNIE Z NASZYM WŁODARZEM!
W dniu dzisiejszym rozpoczynamy protest przed starostwem ok. 6.45 a następnie przed siedzibą ZOZ Głuchołazy ok. 9.00. CHĘTNYCH DO PRZYŁĄCZENIA SIĘ DO NAS ZAPRASZAMY!!!
PRZY BIERNOŚCI WŁADZ WALCZYMY O SWOJE ŻYCIE I ZDROWIE SAMI !!!
Jaki jest stan obecny obrazuje załączony film www.flickr.com/gp/114157628@N08/789145
Pozdrawiam wszystkich o poranku życząc miłego dnia.
W imieniu mieszkańców ul. Lompy
Leszek Indyk

  DO GÓRY


Nekrologi. Ślij (bezpłatne) poprzez formularz w zakładce Redakcja.

Co, gdzie, kiedy? Bieżące imprezy i zaproszenia. Organizujesz imprezę? Ślij plakat do nas.

Przeczytaj także: