Joomla Extensions
FacebookTwitterYoutubeCzytnik rss
Wiosna!

Sprawdź jakość powietrza

smog

Pogoda dla Głuchołaz

Przesuwaj palcem mapę i tabelę poniżej aby zobaczyć kolejne dni.
ReklamaPrzeczytałeś już: 0% artykułu

  glucholazy

Znamy osoby, firmy, stowarzyszenia, które zostały wybrane przez kapitułę TPG i nominowane do nagrody Głuchołaskiej Kozy AD 2018. A oto nominowani: Elżbieta Zborowska, Dresówka.pl, Adam Dziurowski , Amatorska Grupa Teatralna "LOMBARD",  Koło Gospodyń Wiejskich w Charbielinie, Zygmunt Raba, Zygmunt Konieczny, Marek Duda.
    XXV Gala GŁUCHOŁASKIE KOZY 2018 połączona z balem karnawałowym odbędzie się 16 lutego 2019 r. w restauracji hotelu "SUDETY". Początek gali o godzinie 19:00.Również kapituła wybrała nominowanych do Srebrnej Kozy 2018: Grzegorz Ptak, Renata Kukla, Schattdecor.Wszystkim nominowanym gratulujemy i dziękuje że jesteście. Bez was tak małe Głuchołazy są rozpoznawalne w Polsce, na świecie ...Udostępnij i polub nas!

Polub w FacebookPolub w Google PlusPolub w TwitterPolub w LinkedIn


Dodaj komentarz

Kod antyspamowy

Komentarze

Rozbawiony
+4

Rozbawiony

Cytuję Zdziwiona:
A Pani Zborowska czym się zasłużyła?

No jak czym ? Była 4 lata Przew.Rady Seniorow,tak się przepracowała że zrezegnowała z przewodnictwa Radzie jak i z radnej kadencji 2018-2023 wolontariat nie dla tej pani.
jesio
+12

jesio

Ja bym napisał: Z Wami tak małe Głuchołazy są rozpoznawalne w Polsce,na świecie... Nie pojmuję czemu bez was Głuchołazy są rozpoznawalne itd.pozdro.jesio :P ps nominowanym gratuluję

  DO GÓRY

Przeczytaj także: