Pogoda dla Głuchołaz

Złap myszką i przesuwaj by zobaczyć inne dni.
ReklamaPrzeczytano 0% artykułu

 dd copy
    21.11.2018 roku (środa), w sali posiedzeń Urzędu Miejskiego w Głuchołazach o godzinie 11.00 odbędzie się uroczysta I sesja "nowej" rady miejskiej.  Jeśli "łącza" pozwolą, będzie transmisja w internecie, póki co trwa testowanie sprzętu audio jak i wideo. Nic dodać nic ująć tylko siadamy przed monitory i słuchamy co się będzie działo. Mamy nowych radnych, pierwsze nowe decyzje ... 

Udostępnij i polub nas!

Polub w FacebookPolub w Google PlusPolub w TwitterPolub w LinkedIn


Dodaj komentarz

Kod antyspamowy

Komentarze

alecyrk
+3

alecyrk

Cytuję kibic:
"alecyrk" ! Co Ty będziesz robił jak już nie będzie tego portalu???
Chyba się udusisz !!!

Dziękuję za troskę.
Nie będzie ten to będzie inny portal.Podobnie jak pozostaną odwieczne problemy "Stychnogrodu",żeby nie napisać c i e m n o g r o d u z kozą w herbie.
Ktoś wcześniej nazwał nasze miasto osadą i chyba miał rację.Jęki ,kwęki ,rozważania o minionej świetności,nadzieje na nowe otwarcie i trzeba 3 renegatów dokooptować ,żeby było jak było. Do doopy. Może ktoś zgadnie jak nazywa się trzeci (zakonspirowany) z renegatów. Dla ułatwienia podam,że jest, w przeciwieństwie do dwóch pozostałych, "filarem" PIŚ-u Głuchołazy.Ładnie się uśmiecha , a jak zabierze głos będziemy śmiali się wszyscy. Super młodzieżowiec!, nadzieja i przyszłość naszej "osady".
Żal mi trochę "Fidela" , zmienili regulamin i będzie miał ograniczony czas marudzenia. "Umiłowani w diecie" gdzie podziały się paluszki?
alecyrk
+9

alecyrk

Słowo ciałem się stało. Zbieracz pocztówek i sprzedawca marchewki na czele Rady Miejskiej w Głuchołazach!
Panie Arturze Kamiński obecną konstelację w Radzie Miejskiej , nawet nie można nazwać Przykleiło się g...no do okrętu i krzyczy płyniemy. Pozostaje pytanie, czy obecny skład rady posiada wystarczające umiejętności wokalne do profanacji hymnu.Po dzisiejszym dniu można stwierdzić , że cienko śpiewacie. Było robić "zamachy" w lutym i umieszczać zawodowego "sprzedawczyka " na swoich listach? Coś mi się wydaje, widzenie u Prezesa, pan i obywatelka posłanka macie pewne.
alecyrk
+13

alecyrk

Gratuluję.

Może w przyszłości godnie zastąpi "wielkich głuchołaskich intelektualistów" panów Bolesława i Kazimierza Stychnów.
Jak gminna wieść niesie drugi z panów zwany potocznie Marchewkowym Kazikiem zostanie... v-ce przewodniczącym Rady Miejskiej w Głuchołazach.Pierwszemu,Bolesławowi też jakieś przewodnictwo komisyjki przydzielą.
Panie Burmistrzu i Ty zastępco czy nie stać Was i Nas na inną "większość" w Radzie Miejskiej? Powierzenie mediacji i szukania koalicjantów panu Migale nie jest najlepszym rozwiązaniem. Wszystkim powszechnie wiadomo , że ten pan dla osiągnięcia osobistych korzyści i zaspokojenia wygórowanych ambicji -będzie przewodniczącym Rady Miejskiej- wszedłby w koalicję nawet ze starą Zaguliną , gdyby taka była w składzie osobowym Rady Miejskiej, byleby tylko zrealizować swój partykularny interes.
Pozostaje także złożyć gratulacje panu Arturowi Kamińskiemu v-ce szefowi PIS-u ("Nadwyżka operacyjna")za wprowadzenie na listę takich tuzów intelektu jak "Marchewkowy Kazik" i "Licznikowy Bolek".
Gratulacje dla pana Burmistrza z okazji wyboru na kolejną -czy na pewno 5 letnią ? przy takim traktowaniu, już na starcie wyborców- kadencję. Może pan Burmistrz i mieszkańcy Gminy Głuchołazy pamiętają kto naraził gminę na niepotrzebne wydatki, przy(ewentualnej) realizacji projektu pt. pływalnia? Osobiście zadaję sobie pytanie, co ma umiejętność sprzedaży marchewki i odczytywania wskazań licznika do decydowania w np. sprawie budowy pływalni?
Póki co drodzy internauci chcemy czy nie Nasze Miasto to nie Głuchołazy, a "Stychnogród" z klasyczną patologią ,głównie walką o ... przysłowiowe koryto. Ale cyrk!

  DO GÓRY


Nekrologi. Ślij (bezpłatne) poprzez formularz w zakładce Redakcja.

Co, gdzie, kiedy? Bieżące imprezy i zaproszenia. Organizujesz imprezę? Ślij plakat do nas.

Przeczytaj także: