FacebookTwitterYoutubeCzytnik rss

Głuchołazyonline.com.pl

Sprawdź jakość powietrza

smog

Pogoda dla Głuchołaz

Złap myszką i przesuwaj by zobaczyć inne dni.
ReklamaPrzeczytałeś już: 0% artykułu

43411597 277072619681588 5888734676343848960 n 2
Jak to możliwe. Albo nam się wydaje, albo po prostu tempo prac remontowych nad kamienicami w naszym mieście wskoczyło na najwyższy bieg. Ledwo rozpoczęli już zakończyli. Mowa o kamienicach, które w ostatnich dniach, miesiącach zostały odnowione, lub te które są odnawiane. Może po prostu budowlańcy wrzucili "V bieg" po to, aby zdarzyć z fotografią do kolejnego baneru burmistrza. Praktycznie całe miasto zostało obklejone fotografiami naszego włodarza. Zobaczcie państwo sami jak szybko i jak pięknie.

Udostępnij i polub nas!

Polub w FacebookPolub w Google PlusPolub w TwitterPolub w LinkedIn


Dodaj komentarz

Kod antyspamowy

Komentarze

As
+3

As

Cytuję Obserwator:
Szkoda tylko że każde okno inne


Poprzez "samowolkę" w wymianie okiem zeszpecono w mieście większość chyba kamienic. W miejsce secesyjnych drewnianych okien wpakowano bezgustowną taniochę pcv często nie zachowując należytego podziału pól. Pytam się, co na to konserwator zabytków. Żeby chociaż wszystkie okna w kamienicach były jednolite. I to ma być perełka Opolszczyzny. Raczej jarmark.
Radosny
+6

Radosny

Wszystko było by dobrze, gdyby nie te obrzydliwe kolory, którymi są pomalowane te kamienice. Takie piękne ornamenty lecz nie eksponowane. Itd.Jakoś brak estetyki w znajdowaniu kolorów. Ogólnie wydaje się "niedomalowany". A jak wygląda podwórko? Czy równie ohydnie jak przy Skłodowskiej?

  DO GÓRY

Przeczytaj także: