FacebookTwitterYoutubeCzytnik rss

Głuchołazyonlinesobota14Na 8 i 9 sierpnia zaplanowano w tym roku program obchodów Dni Miasta, które od zeszłego roku nazywane są jako Dni Wawrzyńcowe. W tym roku tradycyjnie już będą to występy zaproszonych zespołów, które zagrają na terenie muszli koncertowej. I tak, w sobotę, w pierwszy dzień zagrają zespoły: 

 

 - godz. 17:00 "Albo i Nie"
 - godz. 18.15 "Szela"
 - godz. 19.30 "Horyzont"

 - godz. 20.45 "Kobranocka"

 

W niedzielę, 9 sierpnia:

 -  godz. 17.00 Natalia Lubrano i Maciek Czemplik

 - godz. 18.15 "HooDoo Band"

 -  godz. 19.30 "Cała Góra Barwinków"

 - godz. 20.45 Krzysztof Piasecki

 

Oprócz tego w niedzielę, w  godzinach porannych do południa na ulicy Skłodowskiej, przy przywróconych do świetności murach obronnych zostanie zorganizowany Festyn Wawrzyńcowy. Jak informuje nas Paweł Szymkowicz, festyn zorganizowany będzie na kształt średniowiecznego jarmarku. Pomysłodawcom i organizatorem jest Towarzystwo Przyjaciół Głuchołaz, do pomocy przy imprezie przyłączyło się także CK.

Jak był w roku zeszłym - galeria:

 

 

 

Udostępnij i polub nas!

Polub w FacebookPolub w Google PlusPolub w TwitterPolub w LinkedIn


qr code mobilnemini androidGlucholazyonline.com.pl w Twoim smartfonie!

Masz dla nas temat? Wyślij foto i opis poprzez aplikację mobilną. To najszybszy sposób na dotarcie do czytelników.

Najnowsze wiadomości i informacje o mieście w jednej aplikacji!

Aplikację na smartfony z systemem Android pobierzesz tutaj.

Komentarze

Ewela
+1

Ewela

Cytuję ANGELIKA:
OMG!! panie burmistrzu niech pan wezmie zepnie dupe i wkoncu zorganizuje prawdziwe widowisko... coś dla młodych a nie znowu mocherki będą się bawić...szok!

Hehe burmistrz stary i festyn dla starych co się dziwić
Ewela
-1

Ewela

Cytuję Axel Rose:
Horyzont. Który to już raz u nas występuje? A pozostałe zespoły? Co to jest, kontynuacja "Kropki"?!! Wspaniały program, dziękujemy. Na drugi rok poprosimy o taki sam zestaw!!! Innej muzyki w Głuchołazach się nie słucha!

No widocznie się nie słuch, albo miasto jest za biedne zeby zaprosić lepsze zespoły jak za dawnych lat kiedy to jeszcze byłam w muszli na koncercie Mezo i wtedy było zajebiscie mnóstwo ludzi a nie to co teraz pięć osób na krzyż.
Ewela

Ewela

jak zawsze nic nie ma ciekawego :( Zaprosiliście jakieś normalne zespoły a nie byle co. Szkoda przychodzic.
ANGELIKA
+7

ANGELIKA

OMG!! panie burmistrzu niech pan wezmie zepnie dupe i wkoncu zorganizuje prawdziwe widowisko... coś dla młodych a nie znowu mocherki będą się bawić...szok!
Mieszkaniec
+5

Mieszkaniec

Cytuję Do baranów:
Widać jak interesujecie sie miastem. To nie festyn Wawrzyncowy tego nie ma od kilku lat, to dni Wawrzyncowe, bo Wawrzyniec byl zalozycielem tego miasta i taka jest historia . Wstyd buraki.


Panie dyrektorku proszę się tak nie napinać i nie obrażać tu nikogo :) Festyn czy Dni, co za różnica? Problemem jest Wawrzyniec, który zastąpił ładną nazwę naszego miasta. Komu przeszkadzała nazwa naszego miasta przy słowie DNI?
Tom
+7

Tom

Z "trzynastek" chyba się złożyli na gaże dla artystów.
Ważne że dyrektorowi będzie się podobać.

Aha...jeśli również w tym roku gastronomia będzie wsypywać popcorn do maszyny, wprost z worków na śmieci, to bez [ocenzurowano przez automat]enia-dzwonie do sanepidu czy jakiejś innej instytucji, która się tym zajmuje.
Axel Rose
+7

Axel Rose

Horyzont. Który to już raz u nas występuje? A pozostałe zespoły? Co to jest, kontynuacja "Kropki"?!! Wspaniały program, dziękujemy. Na drugi rok poprosimy o taki sam zestaw!!! Innej muzyki w Głuchołazach się nie słucha!
Do baranów
-10

Do baranów

Widać jak interesujecie sie miastem. To nie festyn Wawrzyncowy tego nie ma od kilku lat, to dni Wawrzyncowe, bo Wawrzyniec byl zalozycielem tego miasta i taka jest historia . Wstyd buraki.
jesio
+11

jesio

Dni Miasta czy Parafialne Dni Wawrzyńcowe jak zwał tak zwał i dzięki tym,którzy je organizują.Zwracam jednak uwagę włodarzom miasta/jeśli ich siedziba jest jeszcze w rynku/,że psim obowiązkiem jest organizowanie dla mieszkańców tradycyjnych Dni Głuchołaz i podciąganie tu Festynu Wawrzyńcowego słusznie budzi sprzeciw.Ludzie właściwie mają prawo do Dni Gluchołaz organizowanych od lat 60-tych i oczekują ciagłosci tradycji.A może władza nie ma czasu?,zaczyna się sezon pielgrzymek,wczasów,kolonii-czas myśleć o sobie a nie o mieszkańcach.Niech ktoś z tej władzy coś powie w tej sprawie tylko bez ideologii.pozdro.jesio :P


comodo secure seal 100x85 transp

Co, gdzie i kiedy? Kliknij!

Przeczytaj także: