FacebookTwitterYoutubeCzytnik rss

Głuchołazyonline

Sprawdź jakość powietrza

smog


23593408 1544556505627182 5389957567592041381 o
Niesamowita informacja napłynęła z Bydgoszczy. Nasz Chór, Capricolium zdobył Złoty Kamerton! To niebywały sukces naszego Chóru. Wileike uznanie i brawa ślemy do dyrygenta, Adama Dziurowskiego i jego podopiecznych, którzy zapracowali na tak cenną nagrodę.Poprosiliśmy Pana Adama o komentarz zaraz po tym, jak dowiedzieliśmy się o sukcesie.

W dniach 17-19.11.2017r. Chór Capricolium wziął udział w najbardziej prestiżowym w Polsce konkursie Chórów a Capella dzieci i młodzieży. W konkursie co roku uczestniczy około 20 chórów z całej Polski zakwalifikowanych w drodze eliminacji na finał, który odbywa się w pięknej Filharmonii Pomorskiej w Bydgoszczy.

Nasz chór w tym roku zdobył złoty kamerton, puchar ministra edukacji narodowej za zdobycie najwyższej punktacji w swojej kategorii (chory mieszane) oraz puchar ministra kultury i dziedzictwa narodowego za najlepsze wykonanie utworu obowiązkowego Lux Aeterna. Jest to wielkie wyróżnienie oraz prestiż na arenie ogólnopolskiej. Złoty kamerton po 7 latach wraca do Głuchołaz.

Udostępnij i polub nas!

Polub w FacebookPolub w Google PlusPolub w TwitterPolub w LinkedIn


qr code mobilnemini androidGlucholazyonline.com.pl w Twoim smartfonie!

Masz dla nas temat? Wyślij foto i opis poprzez aplikację mobilną. To najszybszy sposób na dotarcie do czytelników.

Najnowsze wiadomości i informacje o mieście w jednej aplikacji!

Aplikację na smartfony z systemem Android pobierzesz tutaj.

Komentarze

Co, gdzie i kiedy? Kliknij!

Przeczytaj także: