Pogoda dla Głuchołaz

Złap myszką i przesuwaj by zobaczyć inne dni.
ReklamaPrzeczytano 0% artykułu

vc
       Zdjęcie otrzymaliśmy na online kontakt. W naszym mieście są miejsca, gdzie odnaleźć kontener lub śmietnik graniczy z cudem. Przypomnijmy: jednym z  miejsc gdzie liczba śmietników przekracza 10 to plac za Urzędem Miejskim. A teraz zastanawiamy się gdzie można jeszcze przenieść śmietniki, które widać na zdjęciach na obszarze ok. 100m - 7 śmietników?Projektant, w związku z tym,  że śmietniki ze zdjęcia są przy Publicznym Gimnazjium nr 2 zaprojektował system 1:1 czyli jedna ławka - jeden śmietnik. Dla czytelników to zapewne śmieszna sytuacja. Zapraszamy do wysyłania informacji np. "w komentarzach", gdzie brakuje śmietników w naszym mieście?

Udostępnij i polub nas!

Polub w FacebookPolub w Google PlusPolub w TwitterPolub w LinkedIn


Dodaj komentarz

Kod antyspamowy

Komentarze

kazik
+1

kazik

A może tak nowa radna postara sie ,by na ul Powstańców Śl.posadowić kilka ławek oraz pojemników na śmieci.Strudzeni drogą pod góre emeryci z chęcia skorzystaliby z dobrodziejstwa zwykłej ławki i odpoczeli.Mała rzecz a by ucieszyła tych starszych ludzi.Licze na Panią Radną,wszak jest z "naszego obwodu".
xxl

xxl

Ul. Opolska , Grunwaldzka, Wrocławska,Wyspiańskiego , Miarki , Mickiewicza i wiele ulic jest skąpo wyposażonych w śmietniki.Wiem , bo szlak mnie trafia jak spaceruje z psem i nie mam gdzie wyrzucić to co trzeba.
Kaśka
+1

Kaśka

Na Powstańców Śląskich młodzież z Banderozy i ze szkoły wszystkie odpady wrzuca do rowu. Bo jedyny śmietnik jest przy przystanku.

  DO GÓRY


Nekrologi. Ślij (bezpłatne) poprzez formularz w zakładce Redakcja.

Co, gdzie, kiedy? Bieżące imprezy i zaproszenia. Organizujesz imprezę? Ślij plakat do nas.

Przeczytaj także: