Pogoda dla Głuchołaz

Złap myszką i przesuwaj by zobaczyć inne dni.
ReklamaPrzeczytano 0% artykułu

kropka
X Międzynarodowy Festiwal Piosenki Turystycznej już za 2 tygodnie zawita do naszego miasta. Kropka 2016, która odbędzie się w dniach 15-16 lipca przyciągnie do naszego miasta mnóstwo fanów. Do wiadomości przyjednych. W tym roku nie odbędzie się Trampska Hudba, która zniknęła z programu imprezy w tym roku, ale jak dodaje Paweł Konieczny, rzecznik prasowy Kropki, w tym roku czeski dzień nie odbędzie się, ale miejmy nadzieję że za rok powróci. Zapraszamy rozkład jazdy na plakacie.

Udostępnij i polub nas!

Polub w FacebookPolub w Google PlusPolub w TwitterPolub w LinkedIn


Dodaj komentarz

Kod antyspamowy

  DO GÓRY


Nekrologi. Ślij (bezpłatne) poprzez formularz w zakładce Redakcja.

Co, gdzie, kiedy? Bieżące imprezy i zaproszenia. Organizujesz imprezę? Ślij plakat do nas.

Przeczytaj także: