×

Uwaga

SMTP Error: Could not authenticate.
Reklama

Sprawdź jakość powietrza

smog

Pogoda dla Głuchołaz

Złap myszką i przesuwaj by zobaczyć inne dni.
(Artykuł przeczytasz w 1 - 2 minut)

qr code mobilnemini androidGlucholazyonline.com.pl w Twoim smartfonie!

Masz dla nas temat? Wyślij foto i opis poprzez aplikację mobilną. To najszybszy sposób na dotarcie do czytelników.

Najnowsze wiadomości i informacje o mieście w jednej aplikacji!

Aplikację na smartfony z systemem Android pobierzesz tutaj.
Przeczytano 0%

img 20200224 wa0000Chwalimy się witaczami z logiem Orderu Uśmiechu, chwalimy się aleją zasłużonych Kawalerów Orderu Uśmiechu, ale teren o którym pisaliśmy rok temu wygląda jak wygląda. Piękna fontanna, przy której zapewne nie tylko turysta, ale nie jeden mieszkaniec miasta w upalny dzień postanowi sobie usiąść i poczuć chłód od fontanny. Ale to na tym koniec.sloneczko1.jpg sloneczko2.jpg<

 


Zastanawiamy się tylko nad jednym – czy naszym włodarzom trzeba pokazać palcem wskazać miejsca, gdzie jeszcze nie dopadła „ruina”  Wiele lat wskazywaliśmy grilla za stadionem, gdzie ponad 20 tyś. wyrzucono w błoto, altankę na Górze Szubienicznej, która wymagała pilnego remontu. Droga „Władzo” naszego miasta zadbajcie prosimy o ten teren … bo to centrum miasta, gdzie ludzie, mowa tu o turystach przechodzą. Sezon turystyczny niebawem się rozpocznie. Parking na Jana Pawła II od pół roku w ukryciu, idąc dalej skwer Kawalerów Orderu Uśmiechu zamienia się w ruinę. Łudzimy się tylko że w tym roku może uda się konserwatorom ławek zdarzyć z wymianą zdezelowanych desek. Rok temu po sezonie deski zostały wymienione.??? I znów będzie : bo portal glucholazyonline … napisał … My chcemy dobra dla tego miasta, a nie wytykania błędów tylko wg nas pora się obudzić. I wziąć sprawy w swoje ręce.

 

Udostępnij i polub nas!

Polub w FacebookPolub w Google PlusPolub w TwitterPolub w LinkedIn


0 Nie lubię0

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy

Komentarze

Anonimus
+5

Anonimus

Cytuję pk:
A tak w ogóle czy na etacie gminy są jakieś osoby które zajmują się tego typu drobnymi naprawami na terenie naszego miasta można by pomyśleć o takiej złotej rączce której nie straszne by było osadzenie paru płyt na zaprawie ,naprawa zniszczonych ławeczek itp. Wiadomo że włodarze miasta o wszystkich usterkach nie muszą wiedzieć a taki ,,gospodarczy '' miał by utrzymanie przez cały rok i zawsze te drobne prace były by wykonane .


Z tego co widać niekiedy na mieście to takimi sprawami się chyba zajmuje GKTBS, ale nie jestem pewien
pk
+6

pk

A tak w ogóle czy na etacie gminy są jakieś osoby które zajmują się tego typu drobnymi naprawami na terenie naszego miasta można by pomyśleć o takiej złotej rączce której nie straszne by było osadzenie paru płyt na zaprawie ,naprawa zniszczonych ławeczek itp. Wiadomo że włodarze miasta o wszystkich usterkach nie muszą wiedzieć a taki ,,gospodarczy '' miał by utrzymanie przez cały rok i zawsze te drobne prace były by wykonane .

  DO GÓRY


Nekrologi. Ślij (bezpłatne) poprzez formularz w zakładce Redakcja.

Co, gdzie, kiedy? Bieżące imprezy i zaproszenia. Organizujesz imprezę? Ślij plakat do nas.

Przeczytaj także: