FacebookTwitterYoutubeCzytnik rssandroid copy

Głuchołazyonline
Reklama

Ocena użytkowników: 0 / 5

Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna
 

qr code mobilne
mini android Glucholazyonline.com.pl w Twoim smartfonie!

Czytaj najnowsze artykuły, sprawdź aptekę, rozkład jazdy, zaproszenia. 

Wyślij nam zdjęcia lub film wprost z aplikacji! Bądź z nami w kontakcie!

Tylko u nas tak łatwo i prosto jak nigdy. 

Aplikację na smartfony z systemem Android pobierzesz tutaj.


11741271 1656767734535841 7548711631329536558 o
    Niedawno zakończyliśmy sezon halowy w wykonaniu naszych zawodników, a już rozpoczynamy sezon letni. Zanim przeniesiemy się aby rywalizować na stadionie po drodze jest jeszcze cykl biegów przełajowych. Tym razem zaczęliśmy z „wysokiego C”! Pierwsze zawody rangi ogólnopolskiej, a śmiało można stwierdzić że nasi zawodnicy wracają „z tarczą”. Dnia 04 marca w Żerkowie odbyły się Mistrzostwa Polski Zrzeszenia LZS w Biegach Przełajowych. Nasz klub reprezentowała dwójka zawodników: Kuba Nalepa w kategorii U16 w biegu na 2000m, Mateusz Setla w kategorii U20 w biegu na 4000m.   Ze strony technicznej - wspaniała pogoda, malownicza trasa zakończona metą na bardzo urokliwym stadionie w Żerkowie i dobra organizacja zawodów. Ze strony sportowej? Wymarzone rozpoczęcie sezonu w przypadku obu Juvenistów: Kuba Nalepa w pięknym stylu zajmuje 1 MIEJSCE w swoim biegu. Mateusz Setla w bardzo mocnej stawce uplasował się na 7 MIEJSCU. Pozwoliło to również na zajęcie wysokiego 9 MIEJSCA w klasyfikacji klubowej, wśród 29 innych klubów z całej Polski. 

Następne biegi gdzie nasi zawodnicy powalczą o medale i cenne punkty dla klubu już niedługo! 18 marca w Korfantowie będą się odbywać MISTRZOSTWA MAKROREGIONALNE MŁODZIKÓW W BIEGACH PRZEŁAJOWYCH, gdzie o medale powalczą nasi młodzicy z Kubą Nalepą na czele! Bezpośrednio po zakończonych zawodach makroregionalnych w Korfantowie odbędą się również MISTRZOSTWA WOJEWÓDZTWA W BIEGACH PRZEŁAJOWYCH w pozostałych kategoriach gdzie również zapowiada się wiele medali dla klubu! Sezon się rozkręca, bądźcie z nami na bieżąco www.juveniaglzy.pl

Udostępnij i polub nas!

Polub w FacebookPolub w Google PlusPolub w TwitterPolub w LinkedIn


Komentarze


qr code mobilne
mini android Glucholazyonline.com.pl w Twoim smartfonie!

Czytaj najnowsze artykuły, sprawdź aptekę, rozkład jazdy, zaproszenia. 

Wyślij nam zdjęcia lub film wprost z aplikacji! Bądź z nami w kontakcie!

Tylko u nas tak łatwo i prosto jak nigdy. 

Aplikację na smartfony z systemem Android pobierzesz tutaj.


Przeczytaj także: