FacebookTwitterYoutubeCzytnik rssandroid copy

Głuchołazyonline
Reklama

Ocena użytkowników: 5 / 5

Gwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywna
 

qr code mobilne
mini android Glucholazyonline.com.pl w Twoim smartfonie!

Czytaj najnowsze artykuły, sprawdź aptekę, rozkład jazdy, zaproszenia. 

Wyślij nam zdjęcia lub film wprost z aplikacji! Bądź z nami w kontakcie!

Tylko u nas tak łatwo i prosto jak nigdy. 

Aplikację na smartfony z systemem Android pobierzesz tutaj.


zdj copy Firma Zbylbruk, która wykonała w Głuchołazach rewitalizację uliczek w centrum i stadion, wygrała przetarg na prace budowlane w części zdrojowej miasta. 

Jak informuje Roman Sambor, wiceburmistrz: - Uzgodniono, że właściwe prace w muszli zaczną się dopiero w we wrześniu po wszystkich planowanych imprezach. Przed imprezami prawdopodobnie zostaną wylane tylko płyty betonowe pod budynki co nie będzie kolidowało z imprezami. Natomiast już od marca b.r. będą prowadzone prace w terenie między dawną leśną a stawem i na stawie. Planowany termin zakończenia prac to czerwiec 2017 - Kropka 2017 już w w zmodernizowanej Muszli. Patrząc na zaplanowaną wizualizację na fotografiach robi mega wrażenie. -To są tylko wizualizacje z etapu koncepcji. Rzeczywistość będzie trochę inna, już na etapie projektu niektóre rzeczy z koncepcji uległy zmianie - mówi wiceburmistrz.

Udostępnij i polub nas!

Polub w FacebookPolub w Google PlusPolub w TwitterPolub w LinkedIn


Komentarze

jesio
+2

jesio

Cytuję Biała kiełbasa:
Cytuję Emertyt67:
Dla nas dla emerytów to piękne dzieło, a jak młodym się nie podoba to won z Głuchołaskich stron

won do domu opieki emerycie o zapachu moczu...

Myślę,że to nie biała kiełbasa tylko sina cuchnąca nienawiscią,wspólczuję twoim rodzicom bo myslę,że są emerytami i nikt by nie napisał że spłodzili takiego durnia.pozdro.jesio :P
kazik
+1

kazik

Nie dzielmy sie na "starych i młodych",wszyscy jesteśmy mieszkancami naszego miasta.Cieszmy sie z tego ,co już ,choć dużo zostało do zrobienia.Odebrać prywaciarzom,lub ich zamienić ,którzy "trzymają w garści"Polonię,Górę Chrobrego i inne "historyczzne "rudery.Czekamy także na obiecana ,przez Staroste p.Biłobrana TĘŻNIĘ.Wspólnie dbajmy o to co mamy-nie śmiećmy i dbajmy o swoje otoczenie.
MichałK
+1

MichałK

Ja wychowałem się w Głuchołazach, mieszkam w Krakowie.Głuchołazy nie odstają niczym w dostosowaniu życia miejskiej soołeczności, więcej, parki są lepiej utrzymane, jest o wiele mniej śmieci. Doceńcie to Głuchołazianie!
Biała kiełbasa
-10

Biała kiełbasa

Cytuję Emertyt67:
Dla nas dla emerytów to piękne dzieło, a jak młodym się nie podoba to won z Głuchołaskich stron

won do domu opieki emerycie o zapachu moczu...
straganiarz
+2

straganiarz

a bedzie praca w zbylbruku? bo co to za inwestycja jak ludzie pracy nie maja a to co bedzie sie robilo to tylko dla wladzy miasta zeby mieli gdzie chlac
Gł.
+6

Gł.

Cytuję Emertyt67:
Dla nas dla emerytów to piękne dzieło, a jak młodym się nie podoba to won z Głuchołaskich stron

Tylko że to dzięki nam, młodym którzy tu zostali to miasto żyje. Jak mam się cieszyć z takich inwestycji, skoro nie mogę bezpiecznie wyjść z dzieckiem na spacer. Nie ma chodników, oświetlenia, dróg na osiedlach. Jak dzieci mają bezpiecznie chodzić do szkoły. Odkąd zniknęły radary (a nyska drogówka się nami nie interesuje) przez nasze miasto jeździ się na pełnym gazie łamiąc wszystkie przepisy. Tiry które jadą od strony Czech nawet nie hamują.
Emertyt67
-10

Emertyt67

Dla nas dla emerytów to piękne dzieło, a jak młodym się nie podoba to won z Głuchołaskich stron
krzyś
+7

krzyś

Cytuję Biszkopt:
Lepiej niech się wezmą za budowanie chodników i dróg w mieście bo ludzie żyją jak w trzecim świecie, a nie po lasach alejki nie wiadomo po co nie wiadomo dla kogo

Popieram ,wystarczy przejść się po ulicy Andersa ,chodnik zapadnięty i idąc do pracy lub na spacer nogę można skręcić ,nie mówiąc już o sypiącym się krawężniku.Zamiast ułożyć kamienny to łatają badziewiem,który po kilku sezonach się kruszy.
Biszkopt
-4

Biszkopt

A odnośnie monitoringu polecam postawić darmowa firmę ochroniarska , będzie dojeżdżać darmowa komunikacja miejska - podatnicy sfinansują te wszystkie chore pomysły władzy... bo przecież nie będą mieli innego wyjścia
Biszkopt
+2

Biszkopt

Lepiej niech się wezmą za budowanie chodników i dróg w mieście bo ludzie żyją jak w trzecim świecie, a nie po lasach alejki nie wiadomo po co nie wiadomo dla kogo

qr code mobilne
mini android Glucholazyonline.com.pl w Twoim smartfonie!

Czytaj najnowsze artykuły, sprawdź aptekę, rozkład jazdy, zaproszenia. 

Wyślij nam zdjęcia lub film wprost z aplikacji! Bądź z nami w kontakcie!

Tylko u nas tak łatwo i prosto jak nigdy. 

Aplikację na smartfony z systemem Android pobierzesz tutaj.


Przeczytaj także: